Şimdi Kayıt Ol

Oturum aç


Şifremi Unuttum

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.


Şimdi Kayıt Ol

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.Morbi adipiscing gravdio, sit amet suscipit risus ultrices eu.Fusce viverra neque at purus laoreet consequa.Vivamus vulputate posuere nisl quis consequat.

Şartlar ve Koşullar

TelekomDestek.Com kurum ve kuruluşlar adına resmi destek sağlayan bir platform değildir. Sitenin hiçbir kurum ve/veya kuruluş ile bağlantısı yoktur.

TelekomDestek.Com bundan sonra site veya platform olarak adlandırılacaktır ve kayıtlı üyeler ve ziyaretçiler kullanıcı olarak adlandırılacaktır.

Kullanıcıların ve yönetim ekibinin deneyimlerini, bilgilerini kar amacı gütmeksizin, yardımlaşma amaçlı paylaştığı bir platformdur.

Siteye kayıt olup faydalarından yararlanan kullanıcılar tartışma platformuna yazdıklarından kendileri sorumludur. Site yönetimi herhangi sorumluluk kabul etmeyecektir.

Bu sitede yer alan bütün bilgiler ve tavsiyeler genel niteliktedir. Sitede belirtilen hususlardan doğacak neticelerde herhangi bir garanti söz konusu olmayıp sonuçlarından kullanıcı sorumludur.

Bu siteden link almak veya link vermek istendiği taktirde site yönetiminin onayı alınması gerekmektedir.

Bu sitenin herhangi bir şekilde kullanımı, siteden veri alınması sırasında, kullanıcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden oluşabilecek hatalardan, zararlardan, virüslerden ve söz konusu bilgisayar sistemlerine üçüncü şahısların yetkisiz erişimi vb. durumlardan kaynaklanabilecek her türlü sorunlardan, maddi ve manevi kayıplardan dolayı yer sağlayıcının, platformun ve site yönetiminin herhangi bir sorumluluğu yoktur. Sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir.

Platformdaki bazı bağlantılar sizi site ağının dışına götürebilir. Site, bağlantı kurulan bu sitelerin içeriği ve doğruluğuyla ilgili bir taahhütte bulunmadığı gibi bu sitelerin işleviyle ilgili olarak hiçbir sorumluluk da üstlenmez. Bu bağlantılar tamamen iyi niyet çerçevesinde sunulmaktadır. Sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir.

Sitede bu kuralların onaylandığına dair ayrı bir işlem olmasa dahi bu siteyi kullanarak gizlilik kurallarını da kabul etmiş olursunuz.

TelekomDestek.Com kullanıcıların kişisel verilerini kayıt etmez, analiz etmez, işlemez. Kayıtlı üye olunması sonucunda yalnızca e-posta adresi ve belirlediği kullanıcı adı kayıt altına edilir ve gönderdiği bilgiler SSL sertifikasıyla koruma altına alınır. Güvenlik gerekçesiyle IP adresi kayıt altına alınır.

Siteye üye olan, kullanan, ziyaret eden veya başka linkler aracılığı ile siteye giren herkes yukarıda yazılı olan site kullanım koşulları şimdiden kabul etmiş sayılır.

TelekomDestek.Com site kullanım sözleşmesinde tek taraflı değişiklik yapma hakkını saklı tutar.