Şimdi Kayıt Ol

Oturum aç


Şifremi Unuttum

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.


Şimdi Kayıt Ol

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.Morbi adipiscing gravdio, sit amet suscipit risus ultrices eu.Fusce viverra neque at purus laoreet consequa.Vivamus vulputate posuere nisl quis consequat.

Türk Telekom

Türk Telekom, Türkiye’nin ilk entegre telekomünikasyon operatörüdür. En büyük hissedarı Türkiye Varlık Fonudur (%60).  Türk Telekom, 1995 yılında PTT`den ayrılmıştır.

Türk Telekom, PSTN, GSM’den geniş bant internete kadar entegre telekomünikasyon hizmetleri sunmaktadır. Türk Telekom Türkiye`nin sabit telefon, mobil, TV ve genişbant ürünlerini bir arada sunan ilk şirketidir. Türk Telekom Grubu şirketlerinin toplam 51,8 milyon müşterisi bulunmaktadır. Grup şirketleri, tüm ülkeyi kapsayan şebeke altyapısı ile bireysel ve kurumsal müşterilere geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., TTNET A.Ş., ve TT International Telekomünikasyon San. ve Tic. Ltd. Şti, ASSİSTT Rehberlik ve Müşteri Hizmetleri A.Ş. grup şirketleri arasında yer almaktadır. Türk Telekom ayrıca Arnavut Albtelecom’u da destekliyor. Türk Telekom’un %60 hissesi Türkiye Varlık Fonu’na, %25 of hissesi Hazine ve Maliye Bakanlığı’na  aittir. Kalan 15% of hisse ise Borsa İstanbul’da halka arz edildi.

81 ilde 35.868 çalışanıyla toplam 51,8 Milyon aboneye hizmet veren Türk Telekom, Avrupa’nın en büyük kablosuz omurga ağına sahiptir. Toplam 366.000 km fiber altyapısıyla 30,2 milyon haneye yüksek hızda hizmet verebilmektedir.  14,3 milyon genişbant abonesi, 24 milyon mobil abonesi, 9,6 milyon yüksek hızlı internet abonesi, 2,9 milyon IPTV ve Web Tv abonesi, 16,9 milyon sabit hat abonesi vardır. Ayrıca THY  yurt dışı uçuşlarında Wifi Fly hizmeti ve Türkiye`de 5.000’den fazla noktada Türk Telekom Wifi hizmeti sunmaktadır.

Şirket Künyesi

 

Ünvanı Türk Telekom
Kuruluş 30.06.1994
Telefon 444 1 444 / 444 5 444 (KMH)
Faks 0 312 306 07 32
Web Sitesi https://www.turktelekom.com.tr
Adres Turgut Özal Bulvarı 06103 Aydınlıkevler Ankara

Hakkında Telekom DestekGuru

Bir cevap bırakın


Yorum yaparak Hizmet Şartlarını ve Gizlilik Politikası kabul etmiş olursunuz.