Şimdi Kayıt Ol

Oturum aç


Şifremi Unuttum

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.


Şimdi Kayıt Ol

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.Morbi adipiscing gravdio, sit amet suscipit risus ultrices eu.Fusce viverra neque at purus laoreet consequa.Vivamus vulputate posuere nisl quis consequat.

TurkNet

 

TurkNet 1996 Mayısında ayında Netone Telekom ismiyle kurulmuştur. Netone Telekom 2008 Şubatında Turk.Net isim hakkını ve varlıklarını satın alarak aynı yılın Ağustos ayında şirket adını TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş. ve markasını da TurkNet olarak belirleyek faaliyetlerine başlamıştır. TurkNet`in faaliyyetleri arasında sabit telefon, internet, sanal özel ağ (VPN), veri merkezi ve barındırma hizmetleri yer almaktadır.

TurkNet, Türkiye’deki yerleşik operatör olan Türk Telekom’un DSL ve fiber altyapısının yanı sıra özellikle büyükşehirlerde bazı bölgelerde   kendi fiber optik altyapısı üzerinden hizmet vermektedir. TurkNet aynı zamanda altyapı yatırımlarını sürdürerek kendi LLU cihazları sayesinde 2007 yılında Türkiye`de adil kullanım kotası`nı (AKK) kaldıran ilk firmadır.

Şirket Künyesi

 

Ünvanı Turknet
Kuruluş 20.05.1996
Telefon 0212 315 17 17
Faks
Web Sitesi https://www.turk.net
Adres Fulya Mahallesi Büyükdere Caddesi Torun Center A Blok No: 74 A/89 Şişli/İstanbul

Hakkında Telekom DestekGuru

Bir cevap bırakın


Yorum yaparak Hizmet Şartlarını ve Gizlilik Politikası kabul etmiş olursunuz.